Recent Posts

دریافت جواهرات تهران : ابتدا محصول را درب منزل دریافت کرده و بعد از دریافت و مشاهده محصول هزینه آن را به پیک تحویل دهید . (امکان استفاده از دستگاه کارت خوان در محل شما نیز وجود دارد) خریداران مشتاق به خرید اینترنتی میتوانند از روش پرداخت آنلاین توسط تمامی کارت های عضو شتاب و درگاه بانکی اقدام به تهیه جواهرات کنند .

تلفن ثبت سفارش تلفنی : 02155635336

دریافت جواهرات شهرستان : خریداران و دوستان محترم ساکن شهرستان در صورت نیاز و عدم دسترسی به خرید اینترنتی و پرداخت آنلاین هزینه آن ، می توانند با استفاده از عابر بانک های تمامی بانک های کشور و داخل عابر بانک به روش انتقال وجه ، کارت به کارت ، مبلغ طلا و یا جواهر خود را واریز فرموده و با استفاده از فیش عابربانک و شماره پیگیری پنج رقمی ، محصول خود را خریداری کنند ، جواهرات توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران ظرف مدت 48 ساعت به دست شما خواهد رسید . شماره کارت : بانک ملی به نام نگاره

6037-9911-9951-0789
تلفن ثبت فیش واریزی : 02155635336

زمان ارسال :

ارسال های تهران 24 ساعته از ساعت 10 صبح الی 7 شب و شهرستان با توجه به طول مسیر 48 ساعته الی 72 ساعته ارسال خواهد شد . (هزینه ارسال برای خرید های بالای 300 هزار تومان در تمام نقط ایران رایگان می باشد )

هدیه ویژه و قرعه کشی ماهیانه :

با خرید هر محصول آویز یک زنجیر آب طلا رایگان + جعبه جواهر + بگ شاپ (کیف خرید ) به صورت رایگان از ما دریافت کنید . هدیه ویژه یک شمش 24 عیار خالص 0.150 گرمی برای خرید بالای یک میلیون به همراه بسته برای شما

 یاقوت سرخ

یاقوت سرخ


امروزه ، برای تنوع بیشتر ، روی انواع ساخته های طلا و جواهر ، سنگ کمپاني زاواروفسکي (Swarovski) يک شرکت توليد جواهرات برش خورده خاص و لنزهاي قوي و يکي از بزرگ‌ترين و بهترين شرکت‌هاي توليدات صنايع اپتيک در جهان است که طي بيش از يک قرن سابقه‌اي درخشان در توليدات اپتيکي، جواهرات و کريستال دارد. به جرات مي‌توان گفت که هيچ دوستدار جواهراتي وجود ندارد که نام زاواروفسکي را نشنيده باشد و حتي مي‌توان به جواهرسازاني اشاره کرد که به دنبال تراش‌هاي خاص و منحصر به فرد براي جواهرات گران قيمت خود هستند. «دانيل زاواروفسکي» در ۲۴ اکتبر سال ۱۸۶۲ در جمهوري چک به دنيا آمد و در ابتداي کار در کارگاه برش شيشه و کريستال در حکومت سلطنتي اتريش کار مي‌کرد.


کمپاني زاواروفسکي (Swarovski) يک شرکت توليد جواهرات برش خورده خاص و لنزهاي قوي و يکي از بزرگ‌ترين و بهترين شرکت‌هاي توليدات صنايع اپتيک در جهان است که طي بيش از يک قرن سابقه‌اي درخشان در توليدات اپتيکي، جواهرات و کريستال دارد. به جرات مي‌توان گفت که هيچ دوستدار جواهراتي وجود ندارد که نام زاواروفسکي را نشنيده باشد و حتي مي‌توان به جواهرسازاني اشاره کرد که به دنبال تراش‌هاي خاص و منحصر به فرد براي جواهرات گران قيمت خود هستند.


«دانيل زاواروفسکي» در ۲۴ اکتبر سال ۱۸۶۲ در جمهوري چک به دنيا آمد و در ابتداي کار در کارگاه برش شيشه و کريستال در حکومت سلطنتي اتريش کار مي‌کرد. کريستال‌هاي زاواروفسکي با افزايش شکست نور در ساخت جواهرات، مجسمه، طراحي لباس و نورپردازي خانه‌ها و چراغ‌ها استفاده مي‌شدند که تمام مجسمه‌هاي توليدي با آرم يک گل توليد مي‌شدند. البته در سال ۱۹۸۸ اين گل تبديل به يک قو شده و نشان آن تغيير کرد.
او در سال ۱۸۹۲ با بهره‌گيري از دستگاه‌هاي برش الکتريکي به توليد جواهرات خاص پرداخت. او در زمان خود براي توليد برق کارخانه خود از برق آبي بهره گرفت که اين نيز از ابتکارات و اختراعات خودش بود. سرانجام در سال ۱۸۹۵ با سرمايه‌گذاري «آرماند کاسمن» و «فرانس وايز» شرکت زاواروفسکي گسترش پيدا کرد و اين کارخانه در تيرول اتريش بنا شد. دانيل در ابتدا اسم کمپاني خود را «کمپاني کاسمن زاواروفسکي» گذاشت و پس از مدتي اسم آن را کوتاه‌تر کرده و به K.S Company تبديل نمود.


کريستال‌هاي توليدي زاواروفسکي اين قابليت را داشتند كه با شکست نور، رنگين کمان زيبايي را درست کنند. شرکت از اين کريستال‌ها در توليد کت که با نوع خاصي از فلز تلفيق شده بود، استفاده کرده و کت‌هاي زيبايي توليد کرد. يکي از پارچه‌هاي پالتويي اين کمپاني که در آن از کريستال و نوعي روغن استفاده مي‌شد، لباس‌ها را مانند يک رنگين کمان زيبا مي‌نمود. انسان‌ها از همان ابتدا سعي داشتند تا آن سوي حد ديد چشم خود را نيز بتوانند به آشکارا ببينند و اين جذابيت بيشتر براي ستاره شناسان و رياضيدانان وجود داشت تا با اين روش به گسترش علم بپردازند. اصول اوليه به کار بردن لنز از همان ابتدا در تلسکوپ‌ها بود که اولين لنز ساده را «گاليله» ستاره‌شناس ايتاليايي اختراع کرد.


دانيل زاواروفسکي نيز که در سال ۱۸۹۵ با استفاده از برش الکتريکي دست به توليد جواهرات زده بود و با خانواده‌اش کمپاني خود را اداره مي‌کرد، دست به گسترش کمپاني خود زده و خطوط توليد جديدي تاسيس کرد که شامل توليدات اپتيکي بود. او در سال ۱۹۳۵ با کمک پسرش «ويلهلم» که در آن زمان ۱۷ سال سن داشته و از زمان کودکي علاقه زيادي به ستاره‌شناسي و نجوم داشت، دست به توليدات اپتيکي زدند.


به گفته دانيل «اين جاه طلبي باعث پيشرفت کارخانه شد». ويلهلم در ابتدا ساخت دوربين دوچشمي‌را شروع کرد. اين لنز که منشور آن در کارخانه جواهرسازي پدرش توليد شده بود، در اولين دوربين دو چشمي‌او که توسط خودش ساخته شده بود، مورد استفاده قرار گرفت.


ويلهلم زاواروفسکي پايه‌گذار تجهيزات اپتيکي شرکت پدرش بود و در سال ۱۹۴۹ دپارتمان نورشناسي و صنايع اپتيک ورزشي را در اين کمپاني تاسيس کرد که اين کار او با شهرتي عمومي‌روبه‌رو شد. اين بخش از کمپاني، اولين محصول خود که يک دوربين دو چشمي‌سري Habicht بود را ساخت. اين دوربين پايه و اساس يک استاندارد براي دوربين‌هاي شکاري شد که هنوز هم از اين استاندارد در صنعت اپتيکي استفاده مي‌شود. پس از آن، کمپاني زاواروفسکي اپتيک جزو بهترين‌هاي صنايع اپتيکي در جهان گرديد.

زاواروفسکي اولين دوربين تفنگ را در سال ۱۹۵۹ و اولين تلسکوپ متغير خود را در سال ۱۹۶۷ توليد کرد. اين شرکت در سال ۱۹۷۱ اولين دوربين دوچشمي‌با زره لاستيکي و در سال ۱۹۷۶ اولين دوربين تفنگ خود را که داراي خاصيتي ضدشوک بود و از صدمه زدن به چشم تيرانداز جلوگيري مي‌کرد را توليد نمود. در سال ۱۹۹۴ نيز موفق شد اولين تلسکوپ معروف خود را توليد کرده و پنج سال بعد اولين دوربين دو چشمي‌مدل EL خود را توليد كرده و روانه بازار کرد. اين مدل دوربين در بين کليه نشريات تخصصي بالاترين امتياز را گرفته و بهترين دوربين دو چشمي‌در جهان گرديد. محصولات زاواروفسکي جوايز زيادي را در کشورهاي مختلف نصيب خود کرد که نشان دهنده استقبال جهاني و محبوبيت زاواروفسکي در بين مشتريان بود.

کمپاني زاواروفسکي با تبحر خاصي که در توليد کريستال و تراش جواهرات پيدا کرده بود با ۳ شرکت تيروليت، سيگنيتي و Swareflex در هم ادغام شده و به توليد تجهيزات اپتيکي پرداختند. تجربه‌اي كه کمپاني زاواروفسکي در تراش کريستال داشت باعث توليدات اپتيکي بسيار خوبي شد که شهرت جهاني پيدا کرد. کمپاني زاواروفسکي در سال ۲۰۰۷ با شرکت فيليپس قراردادي منعقد کرد که براي اين شرکت لوازم الکتريکي با تزئينات کريستال توليد کند که از آن جمله مي‌توان به چندين مدل حافظه جانبي و هدفون اشاره کرد. در سال ۲۰۰۸ نيز به توليد بلوتوث بي‌سيم رسيد و کريستال‌هاي خود را در زيباسازي وسايل مختلف از جمله يک خودرو بنز به کار برد. اين شرکت با داشتن بيش از 25 هزار کارمند، سفارشات بزرگي از هنرمندان براي برش الماس مي‌گيرد و سالانه درآمدي بالغ بر 2 ميليارد دلار دارد.

2نظرها

  • Avatar
   FARAMA
   Feb 09, 2017

   ZSDFDZF

  • Avatar
   faramarz
   Feb 09, 2017

   salam

Leave your reply

*
**Not Published
*Site url with http://
*
محصول با موفقت به لیست مقایسه اضافه شد